pátek 18. listopadu 2011

Konec pracovních neschopností?

Pracovní neschopnost se stává stále větším strašákem všech zaměstnanců. Vzhledem k tomu, že pracovních míst není nadbytek, často mají zaměstnanci starost, přijde li nějaká nemoc, která jim znemožní zúčastnit se pracovního procesu.

Pokud se jedná o nejčastější onemocnění, v první řadě je třeba se obávat chřipky, nachlazení a viróz obecně. Přicházejí náhle a neočekávaně nás upoutávají na lůžko. Nevyhýbají se bohatému ani chudému a o možnostech očkování si většina populace myslí své.
V tomto případě jsou základní možnosti dvě. První z nich je saponinová očista, prováděná za pomocí přípravku z kaktusu Yucca. Prostředek který je co do účinků nejsilnější u nás na trhu se jmenuje Golden Yacca. Funguje zhruba stejně, jako pravidelná hygiena. Obyčejné umytí rukou mýdlem, bylo schopné eliminovat nezvladatelné epidemie.
Golden Yacca nám tuto službu provádí uvnitř těla. Nejedná se o přísun chemikálií do našeho těla. Těch už tam je více než dost. Jedná se o přírodní saponin, který snižuje povrchové napětí na buňkách a tím komplikuje "špíně" aby se na nich zachytávala. Pokud se bacil nemůže zachytit na sliznicích nosohltanu, končí v pekle trávících šťáv.
Další pomůcka na poli potravinových doplňků je Chlorella, která se stává doslova hitem. Její produkce každoročně stoupá. Není divu. Jedná se totiž o super potravinu, která je schopna do našeho organismu dopravit mnoho důležitých látek, jejichž nedostatek se projevuje na snížené imunitě a tím pádem i onemocnění.

Chlorella na sebe ale také váže toxické látky v organismu a tím je pro naše zdraví neocenitelná.

Kombinace Chlorelly a Golden Yaccy je schopna zajistit, aby naše imunita fungovala na sto procent. Do ordinace lékaře prostě už nevkročíme.
Leda by snad šlo o bolesti, související s našim tělem. Bolesti páteře, pálení chodidel, plochá noha, vybočené kotníky, to jsou všechno problémy, na které jsou potravinové doplňky krátké. Řešení je však nedaleko.

Speciální zdravotní vložky Hanák zajišťují správné postavení nožní klenby a celého chodidla. Mnoho našich problémů je totiž zapříčiněno právě tím, že nosíme nevhodnou obuv.

Kuchařka, číšník, nebo kdokoliv další, kdo celé dny stojí, potřebuje zdravá chodidla. Obyčejné boty jsou příčinou mnoha deformit. Řešení není drahé. Zdravotní stélka Hanák se vkládá do klasické obuvi a přispívá k tomu, aby naše zdraví bylo jistotou, na kterou se můžeme spolehnout.

Vhodnou alternativou jsou také boty ze speciálního materiálu DUFLEX. Obuv Dux vyrábí německý výrobce a tato obuv patří mezi špičky jak ohledně komfortu který poskytuje svým majitelům během chůze, tak i vynikajícím výsledkem v testech na škodlivé látky, které se v obuvi tohoto druhu a jiných výrobců často objevují.

Výše zmíněné prostředky, jsou důležité proto, abychom nepodléhali častým zdravotním komplikacím. Být zdraví je naprosto normální a pokud zdraví nejsme, děláme něco špatně.

Nechcete pracovní neschopnost? Starejte se o své zdraví. Uvidíte, že na tom velmi dobře vyděláte.

Žádné komentáře:

Okomentovat