neděle 4. října 2009

Bulletin číslo 4

Dobrý den. Vítáme vás u dalšího čísla našeho Bulletinu:
Léčba chůzí. Internetové stránky pro příznivce bot a stélek Hanák naleznete na této adrese:
http://www.boty-hanak.cz/

Internetový obchod, ve kterém je možné obuv a stélky zakoupit, naleznete na této adrese:
http://www.roup.eu

Pokud máte zájem o vyšetření v soukromé ordinaci MUDr. Silvie Šidákové v Trutnově, můžete se objednat online (mimo klientů VZP) na této adrese:
http://www.rehatrutnov.cz/

Objednat boty a stélky můžete také osobně v našem výdejním skladu na adrese:
MUDr.Silvie Šidáková - Boty Hanák Trutnov - Bulharská 61 Tel: 721253254

Bolestí zad trpí 80% lidí
Pokud přijmeme tezi, že člověk pochází ze zvířete, lze předpokládat, že se naši předkové pohybovali po všech čtyřech končetinách. Tomuto pohybu byla ostatně páteř vhodně přizpůsobena. Vlivem evoluce však došlo před téměr 40 miliony lety ke vzpřímení postavy a tím ke zvětšeným nárokům na stabilitu i funkci páteře.
Podle lékařských odhadů trpí problémy s páteří nejméně 80% lidí. Dokonce i u dětí je bolest zad indikována u 75%. Jak je to možné? Co je příčinou?
Bolest zad a bolest hlavy mají často stejného jmenovatele. Bývá jím narušený svalový řetězec mezi chodidly a páteří.
Bolest zad často způsobuje nevhodná obuv. Boty Hanák jsou pro naši nohu nejvhodnější obuví
Bolesti v kříži, šíje a bolesti hlavy, mohou být velmi často způsobeny svalovým napětím, které se vytváří následkem narušeného svalového řetězce mezi naším chodidlem a kyčlemi.
V těchto případech zaznamenáváme úlevu od bolesti při posazení. Naopak ve stoji a při chůzi se bolest zvětšuje.
Jak bolesti zad léčit?
Proti těmto bolestem žádá mnoho zaměstnaných lidí rychlé a jednoduché řešení. Nejoblíbenější je tato základní trojce:
  1. Tabletka
  2. Mastička
  3. Injekce
Všechna tato řešení mají jednoho společného jmenovatele. Neřeší podstatu problému, ale jeho následek.
Situaci bychom mohli přirovnat k pořádkumilovné hospodyňce, která vytírá podlahu, kam neustále proudí voda z hadice. Voda na podlaze je pouhým důsledkem puštěného kohoutku. Pokud neodstraníme příčinu vody na podlaze, dokud nezavřeme její přívod, bude se důsledek (bolest páteře) vytvářet znovu a znovu.
Evoluce má na svědomí naše vzpřímení. Ve fázi, kdy se evolučnímu procesu podařilo s konečnou platností dořešit mechanismus naší vzpřímené chůze, postavil tomuto mechanismu do cesty člověk botu. Člově zná botu poměrně krátce. Boty Hanák zná jen hrstka vyvolených
Důsledek tohoto počínání na sebe nenechal dlouho čekat. Borcení nožní klenby, vbočené palce, vyosené kotníky, kladívkové prsty, to vše se objevuje ve stále větší míře u čím dál mladšího vzorku populace.
Řešením této situace mohou být speciální zdravotní stélky Hanák. Můžete si je zakoupit v našem internetovém obchodě a vyzkoušet, zda vám pomohou napravit škodu, kterou napáchala na vašem těle nevhodná obuv.
Pokud hodně chodíte, účinek léčebných stélek Hanák pocítíte velmi záhy. Pokud žádné potíže nemáte a začněte používat boty Hanák, budete disponovat "pouze" větším množstvím energie a vitality, zatímco skutečné problémy jako vbočený palec nebo klesající klenba se Vám vyhnou.

Všem příznivcům Léčby chůzí s botami Hanák přejeme hezký den a věříme, že i našim přičiněním se zvýší počet spokojených uživatelů této revoluční zdravotní obuvi.

J.R.Roup
Bulharská 61 Trutnov Tel: 721253254

Žádné komentáře:

Okomentovat